h a r u u  väe rännak

Kuidas olen jõudnud  h a r u u  väe rännakuteni?

Ei ole juhus, et paar aastat tagasi lõin koos elukaaslasega
h a r u u-nimelise ettevõtte. ” h a r u u ” tähendab indiaani keeles hunti – looma, kes sümboliseerib sügavat sisekaemust ja enese kuulamise kunsti. Elus on olnud hetki, kus selle sügava sisehääle vastu võitlesin, andes erinevatele olukordadele ja tundmistele vastuseid loogika ja mõistuse abiga. Kuni jõudsin arusaamisele, et on aeg kohata oma tõelist mina. See otsus ei olnud juhuslik – see tuli südame sügavusest. Praegu elan usalduses ja harmoonias kõige elavaga.

Olen alati tundnud, et olen teistmoodi. Alates lapsepõlvest on minu tajud olnud avaramad, olen tundnud maailma sügavamalt ja erinevalt kui enamik. Sel teel on olnud hetki, kui teised on silmitsenud minu eripära ja mõistatavad, miks ma näen ja tunnen rohkem. Minu jaoks ei ole see, mida me nimetame füüsiliseks maailmaks, lõplik tõde – see on pigem illusioon. Tõeline maailm, hingedemaailm, on see, kus minu vaim vabalt rändab ja tajub. Kuigi mõned nimetavad seda “nägemiseks”, usun ma, et tegelikult oleme me kõik sündides nägijad, lihtsalt teatud sündmused meie elus hakkavad seda vaigistama ja meie ego võtab võimust. Olen tundnud seda egoga tantsimist ja olen õppinud, kuidas leida tee tagasi enda sügavama olemuse juurde.

haruu_väe_rännak
haruu_house_väe_rännak_

Oma erilisuse mõistmine on kujunenud kalliks kingituseks ja olen selle eest väga tänulik. See on andnud mulle sügava ühenduse iseendaga ja usalduse elu vastu. Hingedemaailm, millega suhtlen, pole enam tundmatu või hirmutav, vaid kaunis peatükk minu eluloos. h a r u u  väe rännakul saan sinuga jagada seda sügavat ühendust ja mõistmist. Soovin olla tuli neile, kes otsivad valgust ja vastuseid või tunnevad, et vajavad elus toetust ja julgustust. 

Sügav tänu kuulub minu vaimsele õpetajale Ülar Lindepuule, kes 2022. aastal juhendas mind ja avardas mu maailma veelgi, julgustades ka teisi abistama. Täna tean südames, et olen oma hingeteel, olen oma maailma meister. 

 

Kuidas toimub h a r u u  väe rännak? 

Alustame väikese teerituaaliga, et saaksid rahuneda, tulla kohale kergusesse ning usaldusse. Peale seda lasen Sul lõõgastuda helikausi ja gongi helide saatel ning juhin sind meditatsioon-rännakusse. 

Viin sind kohtama sinu kaitseingliga, näitan sinu algolemust, kes sind mitte kunagi ei kritiseeri, nagu meie ego on harjunud tegema, vaid on nii puhas ja ilus. 

Kõik see, mis peab sellel kohtumisel tulema, see tuleb. Ma olen Sulle abiks, et see kogemus avardaks sind ja sinu tundemaailma. Info, mis selle rännaku ajal minuni tuuakse, selle ma juhatan sinuni. Peale rännakut toon sind turvaliselt tagasi. 

Soovi korral saad jagada, mida kogesid ja saan mina Sulle edasi anda enda kogetut ja nähtut. Kuna  h a r u u  on hundi olemus, siis saab see rännak olema võimas, julge, enesesse vaatav, aga samas ka helge ja natuke lustlik, nagu hundikutsikad. 

Luba ma juhatan sind! 🤎♾️

 

Energiapanus:  133€
Asukoht:  h a r u u  house – Uus-Volta 9/1, loft number 33 

Aja broneerimiseks palun
kirjuta:
hello@haruu.ee või
helista: 53310870 

haruu_väe_rännak_house