meie lugu

Haruu – see on inspiratsiooni ja elustiili bränd, kus kohtuvad ürgne loodus, jätkusuutlik eluviis ja koos loomine pereettevõttena. 

Nimi Haruu tuleneb hundist. Haruu on karja juht, kes taaselustab meie meeltes teadmise, kui oluline on kuulata oma sisehäält. Juba muistsete indiaanlaste jaoks oli hunt püha loom, kes esindab spirituaalsust ja head vaistu. Nõnda püüdleme ka meie oma toodetega selle poole, et luua igasse päeva mõtestatud tooteid, mis kandes looksid rahulolu nende kandjatele, oleksid inspireeritud loodusest ning ajatust stiilist ja tooksid kandjale rõõmu rohkem kui hetkeks. 

Meie lugu sai alguse meie esimese lapse sünniga. Kasvas soov luua midagi täiesti teistsugust —  aastaringselt kantavat ja trendikat, ent aeglasest moest inspireeritud kvaliteetseid rõivaid — nii sündiski pereettevõte Haruu. Aja jooksul oleme oma tootevalikut täiendanud riietega täiskasvanutele ning tootevalik täieneb aegamööda hoolikalt valitud ning erilistest koostöödest sündinud toodetega, mis sünergias loodud teiste väikeste tegijatega. 

Meie tootevaliku kujunemisse annab suure panuse Kriistiine, kes disainib ja viimistleb Haruu toodete lõiked ning kogub ideid uuteks toodeteks. Oma toodete loomisel peame oluliseks materjale ning nende tootmise kvaliteeti. Haruu riideesemed on valminud Eesti väikestes õmblustöökodades, et toetada omasid. Tootmisprotsesside ning e-poe haldamise osa on Virko kanda. Ning loomulikult on meie inspiratsiooniks ja meie suurimaks edasi kandvaks jõuks meie lapsed, kellele soovime edasi anda loodust ning jätkusuutliku tarbimist austavat eluviisi. 

Hundi jaoks on tähtsaim tema kari — tema perekond. Usume, et teadlik ning jätkusuutlik elustiil on oluline ka paljudele teistele inimestele meie ümber ning soovime sellest kantud elustiili ning väärtuseid kanda edasi ning koos kasvada, kogeda… Ootame Sind oma Haruu karja!

Kristiine, Virko & Fam

toodame Eestis

Disainime ja toodame oma tooted Eestis ja oleme eriti õnnelikud, et saame oma tootmisesse kaasata kodumaiseid väiketegijad ja toetada seeläbi kohalikku ettevõtlust. Oma riiete tehnilise tippkvaliteedi suudame tagada tänu meie pühendunud õmblejale, kes omab pikka kogemust lasteriiete õmblemisel.

hoolime loodusest

Inspireerituna loodusest ja jätkusuutlikust elustiilist, on meie rõivaste loomisel kasutatav kangas keskkonnasõbralikult toodetud. Püüame oma rõivaste loomise protsessiga avaldada võimalikult vähest ebasoodsat mõju keskkonnale ning luua kehasõbralikke riideid aeglase moe põhimõtteid järgides.

loome rõivaid, mis kestavad

Meie riided on disainitud nõnda, et nende kandmisest jagub rõõmu pikaks ajaks. Minimalistlik tegumood ja neutraalne värvipalett koos vallatute detailidega sobivad hästi laste argipäeva toimetuste aga ka pidulikemate sündmuste juurde. Meie unisex riided hõlbustavad õdede-vendade vahelist riiete jagamist.

kuidas saad Sina osaleda?

Peegelda oma kogemusi ja ideid või leia vastus meie tooteid puudutavatele küsimustele, kirjutades meile Direct Message Instagramis, kus saame vahetult suhelda.

Ära unusta jagada oma Haruu Life kandmise hetki ja märgi meid Instagramis @haruulife