meie lugu

Olles ise lapsevanemad, tundsime puudust kodumaisest kaubamärgist, mis poleks liiga kirju, kuid mõjuks laste jaoks siiski mängulise ja põnevana. Meil oli soov luua midagi täiesti teistsugust —  aastaringselt kantavat ja trendikat, ent aeglasest moest inspireeritud kvaliteetseid lasterõivaid — nii sündiski pereettevõte Haruu Kids.

Nimi Haruu tuleneb hundist. Haruu on karja juht, kes taaselustab meie meeltes teadmise, kui oluline on kuulata oma sisehäält. Juba muistsete indiaanlaste jaoks oli hunt püha loom, kes esindab spirituaalsust ja head vaistu. Nõnda püüdleme ka meie oma lapsi kasvatades selle poole, et julgustada neid elama oma sisemise tunnetuse järgi.

Hundi jaoks on tähtsaim tema kari — tema perekond. Usume, et teadlik ning jätkusuutlik elustiil on oluline ka paljudele teistele lapsevanematele.  Soovime neid väärtusi Haruu Kids abil edasi kanda ja luua inspireeriv kogukond, et jagada rõõmu ning koos kasvada.

Kristiine & Virko

toodame Eestis

Disainime ja toodame oma tooted Eestis ja oleme eriti õnnelikud, et saame oma tootmisesse kaasata kodumaiseid väiketegijad ja toetada seeläbi kohalikku ettevõtlust. Oma riiete tehnilise tippkvaliteedi suudame tagada tänu meie pühendunud õmblejale, kes omab pikka kogemust lasteriiete õmblemisel.

hoolime loodusest

Inspireerituna loodusest ja jätkusuutlikust elustiilist, on meie rõivaste loomisel kasutatav kangas keskkonnasõbralikult toodetud. Püüame oma rõivaste loomise protsessiga avaldada võimalikult vähest ebasoodsat mõju keskkonnale ning luua kehasõbralikke riideid aeglase moe põhimõtteid järgides.

loome rõivaid, mis kestavad

Meie riided on disainitud nõnda, et nende kandmisest jagub rõõmu pikaks ajaks. Minimalistlik tegumood ja neutraalne värvipalett koos vallatute detailidega sobivad hästi laste argipäeva toimetuste aga ka pidulikemate sündmuste juurde. Meie unisex riided hõlbustavad õdede-vendade vahelist riiete jagamist.

kuidas saad Sina osaleda?

Peegelda oma kogemusi ja ideid või leia vastus meie tooteid puudutavatele küsimustele, kirjutades meile Direct Message Instagramis, kus saame vahetult suhelda.

Ära unusta jagada oma Haruu Kids kandmise hetki ja märgi meid Instagramis @haruukids