stiilinõustamine

haruu-stiilinõustamine

Stiilinõustamise protsessi viib läbi Haruu asutaja ja looja Kristiine, kellel on 8 aastat  kogemust stiilinõustamises. Kristiine on olnud ka 4 aastat Kanal 2s “Õhtu!” saate stilist, tuues oma teadmised ja kogemused teleekraanilt personaalselt Sinu garderoobi.

Minu jaoks ulatub stiilinõustamine kaugemale pelgalt välimusest – see sisaldab endas sügavamaid kihte. Meie ilu algab sisemusest, ent see tõsiasi kipub kahjuks sageli ununema. Enesega seotud hinnangud piiravad meid rohkem kui arvata oskame. Stiilinõustamise eesmärk on avardada meie arusaama rõivaste rollist ning näidata, kui palju suurem on valik rõivastest, mis komplimenteerivad Sinu kehaehitust, värvitoonidest, mis toovad esile jume ning panevad Sind elama. Tõeliselt oluline on, et riietus toetaks Sinu olemust ja enesetunnet ning annaks juurde julgust ja enesekindlust.

See, kuidas Sa oled harjunud iseennast nägema ja kuidas mina näen oma armsaid kliente, on tihti täiesti erinev. Aitan Sul märgata Sinu tugevusi ja oskan neid riietusega rohkem esile tuua, samuti suudan oskuslikult varjata, kui selleks on soovi. Pakun sulle praktilisi nõuandeid, mis suurendavad enesekindlust ning muudavad rõivaste valimise edaspidi nauditavaks ja lihtsaks.

Stiilinõustamine ei eelda koheselt rõivaste ostmist. Aitan Sul leida erinevaid sobivaid komplekte, mida proovida ning juhendan kogu protsessi jooksul.

Teenus on saadaval sobivas Tallinna kaubanduskeskuses või vastavalt kokkuleppele väljaspool Tallinna piire.

Kui soovid avastada uusi võimalusi, kuidas luua oma rõivastega enesekindluset ja harmooniat, siis olen Sulle hea meelega teejuhiks. 

Lase stiilinõustamisel avada uks enda parema minani!🤎💫

 

Ajakulu: umbes 3 tundi
Teenuse hind: 150€
Asukoht: Tallinnas, kliendile sobivas kaubanduskeskuses.

Kokkuleppel ka Tallinnast väljaspool. 

 

Aja broneerimiseks palun
kirjuta:
hello@haruu.ee või
helista: 53310870 

stiilinõustamine