stiilinõustamine

haruu-stiilinõustamine

Stiilinõustamise protsessi viib läbi haruu asutaja ja looja Kristiine, kellel on 8 aastat  kogemust stiilinõustamises. Kristiine on olnud 4 aastat Kanal 2s “Õhtu!” saate stilist, tuues oma teadmised ja kogemused teleekraanilt personaalselt Sinu garderoobi. Tema jaoks ulatub stiilinõustamine kaugemale pelgalt välimusest – see sisaldab endas sügavamaid kihte. Meie ilu algab sisemusest, ent see tõsiasi kipub kahjuks sageli ununema. Enesega seotud hinnangud piiravad meid rohkem kui arvata oskame. Stiilinõustamise eesmärk on avardada meie arusaama rõivaste rollist ning näidata, kui palju suurem on valik rõivastest, mis komplimenteerivad Sinu kehaehitust ning värvitoonidest, mis toovad esile jume ja panevad Sind elama. Tõeliselt oluline on, et riietus toetaks Sinu olemust ja enesetunnet ning annaks juurde julgust ja enesekindlust. See, kuidas Sa oled harjunud iseennast nägema ja kuidas mina näen oma armsaid kliente, on tihti täiesti erinev. Aitan Sul märgata Sinu tugevusi ja oskan neid riietusega rohkem esile tuua, samuti suudan oskuslikult varjata, kui selleks on soovi. Pakun Sulle praktilisi nõuandeid, mis suurendavad enesekindlust ning muudavad rõivaste valimise edaspidi nauditavaks ja lihtsaks.

stiilinõustamine kapselgarderoob

Kuidas toimub stiilinõustamine Kristiinega?

 

Olen pikki aastaid alustanud stiilinõustamisi kaubanduskeskusest, kus on kliendil raske kohe usaldusse tulla, kuna peab endas nii palju kihte avama ja esialgu tundub see teekond teadmatusse. Olles nüüdseks teinud ka haruu väe rännakuid, näen, kui palju hakkab pihta meie seest ja kuidas oleme iseendile vahel suurimad vaenlased. Uues kuues stiilinõustamine saab alguse aga haruu housest, kus valan Sulle kõigepealt oma väe rännaku teed, et saaksid tulla usaldusse ja kergusesse. Vaatame Sinu sisse, kuhu on kogunenud hinnangud ja piirangud iseenda kohta ning teeme väikese energeetilise puhastuse. Räägime, millised lõiked just Sinu kehaehitust kaunistavad ning millised värvid löövad Sind rohkem särama. Kui oleme loonud Sinu sisse kindlustunde ja päriselt hea olemise, siis suundume ka vastavalt Sinu soovile poodidesse, et luua juurde ka praktiline pool. Olen arvamusel, et kui ühendada oma sisemaailm välisega, on tulemused sügavamad ja väärtuslikumad. Stiilinõustamine ei eelda koheselt rõivaste ostmist. Aitan Sul leida erinevaid sobivaid komplekte, mida proovida ning juhendan kogu protsessi jooksul.

Kui soovid avastada uusi võimalusi, kuidas luua enesekindlust ja harmooniat nii oma sisemaailmas kui välises maailmas sobivate rõivastega, siis olen Sulle hea meelega teejuhiks.

Teenus on saadaval Tallinnas, Volta galerii loftid, loft nr 33

Ajakulu kokku: umbes 4-5 tundi
Teenuse hind: 333€
Asukoht: algus haruu houses ja lõpp sobivas kaubanduskeskuses

Aja broneerimiseks palun
kirjuta: hello@haruu.ee või
helista: 53310870

Lase stiilinõustamisel avada uks enda parema minani!🤎💫 

stiilinõustamine