Naiste meriinovilla pullover

118.00

Vaata ka naiste meriinovilla retuuse SIIT.

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kas otsid seda täiendavat mugavust oma igapäevastel toimetustel? Soovid kooli- või kontoripäevadel kanda pehmet ja mugavat riietust, mis oleks samal ajal nii viisakas kui ka hingav? 

h a r u u meriino pullover on midagi enamat kui lihtsalt riietus – see on funktsionaalsus ja stiil ühes esemes.  Meriinovilla pullover sobib ideaalselt kandmiseks nii esimese kihina kui ka jahedamate ilmadega kihilise riietuse puhul aluskihina. See teeb sellest pulloverist asendamatu garderoobi põhieseme.

Meriinovill on 100% naturaalne ning kõige peenem ja pehmem vill. Meriinovill on  kehatemperatuuri reguleeriv materjal, mis hoiab sooja ja samas ei aja higistama, sest juhib niiskuse kehast eemale.  h a r u u meriinovilla pullover on tavapärasest meriinovillast veidi paksem, mistõttu on see asendamatu riideese meie sügistalviste ilmadega. Tänu varrukate otstes olevatele mugavatele põidlaavadele on seda pulloveri võimalik kanda mitut viisi.

Meriinovilla on imelihtne hooldada, sobides hästi ka kiire elustiiliga. Sageli ei vaja see isegi pesemist. Antibakteriaalsete omaduste tõttu tõrjub see loomulikult lõhnu. Enamasti vajab pullover vaid värskes õhus tuulutamist ja õrna harjamist ning pullover saab taas värskeks. 

h a r u u  pullover aitab sul ette valmistuda nii tööpäevadeks, spontaanseks seikluseks kui ka mõnusaks puhkuseks.

 

Koostis: 100% naturaalne meriinovill
Kanga kaal: 250 g/m²
Disainitud ja valmistatud Eestis