Pusa – HomeInEstonia x h a r u u erikollektsioon

109.00

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Elegantne, ajatu ja mugav – just selline on meie uus pusa, mis kuulub erilisse
h a r u u x HomeInEstonia erikollektsiooni. Kavandatud mõeldes sinu igapäevasele mugavusele, kuid samas säilitades stiilse ja modernse ilme.

Pusa on valmistatud klassikalises sirges ja avaras lõikes, tagades seljas kandmisel vabaduse ja kerguse. Külgedel asuvad lõhikud lisavad sellele lisadimensiooni ning annavad vaba ja õhulise tunde. Öko-tex puuvillast ja elastaani seguga kangas on pehme ja hellitab sinu nahka, tagades samal ajal toote vastupidavuse ja kauakestva vormi.

Püksid, pusa ja kimono-jakk on loodud nii, et neid saaks kombineerida omavahel ja ka erinevate teiste riietega, andes kandjale võimaluse luua mitmeid erinevaid stiile. Valikus olevad ajatud beež ja must värv on kergesti kokku sobituvad ka teiste riideesemetega ning ideaalsed nii argipäevaseks kandmiseks ja mõneks erilisemaks hetkeks. Nii beež, kui ka must kangas on efektse triibu tekstuuriga.

Suurused S/M, L/XL

Suurus S/M L/XL
Rinnaümbermõõt 116 126
Üldpikkus eest 64 64
Üldpikkus tagant 71 71

Materjal: 95% öko-tex puuvill, 5% elastaani
Hooldus: soovitame pesta 30 kraadiga ja kuni 800 tsentrifuugiga
Värvid: beež ja must

Las see stiilne ja praktiline pusa saab sinu garderoobi lemmikuks!

HomeInEstonia x haruu erikollektsioon

Kollektsiooni sünnilugu sai alguse ühel päikesepaistelisel suvepäeval. Ei olnud vaja rohkemat, kui südamest tulevat inspiratsiooni ja hetke spontaansust. Kui Mellu , meeleolukalt unistades koostööst, võttis ühendust Kristiinega, sündiski midagi erilist. Kujutle hetke, kus kaks kirglikku inimest, kellel on üks ja sama visioon, kohtuvad ja üksteist inspireerivad, siis loomine tuleb hästi loomulikult. Pildid ja visuaalid jooksid kiiresti silme ees ja ideed tekkisid peaaegu iseenesest. Ja see on hea tunne!
Sellest hetkest sai alguse see ainulaadne kollektsioon.

“Alguses mõtlesin, et äkki Kristiine teeb lihtsalt ainult mulle mugavad, ilusad ja stiilsed rõivad. Millega saab olla mõnusalt kodus, käia tööl, minna peole ja kinno ja kuhu iganes. Aga see algne idee kasvas väga kiiresti ja loomulikult suuremaks mõtteks – loome juba terve kollektsiooni! ” – Merlin Miido, @homeinestonia.

Selle kollektsiooni fookus oli algusest peale mugavus. Kuid mitte ainult, vaid selline, mis oleks samal ajal ka korrektne ja stiilne ning annaks kollektsioonile multifunktsionaalsuse. Meile oli koheselt oluline luua esemed, mida oleks lihtne sobitada kokku ülejäänud h a r u u kollektsiooniga või juba kodus olemasoleva garderoobiga ning mis annaksid lõputud kombineerimise võimalused.

Öko-tex puuvillast valmistatud rõivad on seljas mõnusad ja pehmed. See kangas on valitud just selleks, et tagada kandmise ajal suurim võimalik mugavus. Väikeseks lisaks on materjali segus 5% elastaani, mis annab toodetele kerge venivuse ja vastupidavuse ning aitab hoida esemete vormi. Kollektsiooni värvid – beež ja must – on ajatud ja neutraalsed toonid, sobitudes lihtsalt kokku kõikide teiste toonide, tekstuuride ja mustritega.

h a r u u x HomeInEstonia koostööst sündinud kollektsioon rõhutab lihtsust ja praktilisust, kuid ei tee järeleandmisi stiilis. See on täiuslik kombinatsioon mugavusest ja kvaliteedist, mis sobib ideaalselt nii kodus lõõgastumiseks, tööl kandmiseks kui ka pidulikumateks sündmusteks.

Loodame, et naudid seda kollektsiooni sama palju kui meie nautisime selle loomist!🤎

Kristiine x Merlin

Lisainfo

Värv

,

Suurus

S/M, L/XL