Allahindlus!

Ananassinahast kõrvarõngad

23.00

Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: ,

Tutvustame uhkusega meie uusi käsitööna valminud kõrvarõngaid, mis on loodud ananassinahast – säravalt stiilne valik, mis ühendab keskkonnasõbralikkuse ja moe.

Ananassinahk on jätkusuutlik materjal, mis on valmistatud ananassi lehtedest, võimaldades ära kasutada põllumajandusjääke ja luua jätkusuutlik moevalik.

Meie ananassikangast kõrvarõngad on valmistatud käsitööna koostöös tuntud ehtedisaineri MO:ON Ehted-ga. Iga paar kõrvarõngaid on eriline, kasutades nutikalt ära kangajääke, mis on tekkinud Haruu toomisprotsessis. 

Ananassinahk on kerge materjal, mis tagab kõrvarõngastele kerge kaalu, muutes need mugavaks ja kandmiseks sobivaks igaks olukorraks.

Kuidas kanda hoolt ehete eest?

Et säilitada kõrvarõngaste värskus ja sära, soovitame neid hoida otsese päikesekiirguse  ja pikemaajalise niiskuse eest.  Puhastamiseks sobib kasutada õrnalt niisket lappi, millega kergelt kõrvarõngastest lihtsalt üle pühkida. 

Lisa oma ehtekollektsioonile erilisust, valides need ananassinahast kõrvarõngad – teadlik valik, mis rõhutab Sinu  stiili ja vastutustundlikkust.