Hommikumantel naistele

119.00

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Haruu lounge-wear hommikumantel aitab häälestada Sinu ideaalset päeva. 100% kivipestud linasest hommikumantel on mugava lõikega ning hingav, mis teeb sellest päev läbi kantava kehapaitaja. Hommikumantel on skandinaavialikult minimalistliku lõikega ning keha ümbritseva vööga. Hommikumantel sobib hästi uneriiete peal kandmiseks või lõõgastumiseks kodustes tingimustes.

Mis materjal on kivipestud linane? 

Linane materjal on ajatu ning mitmete heade omadustega. Kivipestud linane on kangas, mis enne õmblemist on mitmeid kordi pestud. See tähendab, et kangas on eriti pehme ning ei tõmbu hilisemas pesus enam kokku. Iga pesukorra järel muutub linane kangas veelgi pehmemaks.

Linane kangas on materjalina väga vastupidav, mis teeb temast ideaalse kanga aeglase elustiili toodetele. Kehal kandmiseks on linane kangas mugav, kuna imab hästi niiskust ning suudab selle kiiresti kehast eemale juhtida.

Linasest kangast tooteid on hea pesta õrna pesutsükliga 30’C ning vältima peaks tugevat masinpesu programmi. Tsentrifuugimine ei ole soovitav. Parim on linast kangast triikida niiskena.