Allahindlus!

Hommikumantel lastele

Original price was: €69.00.Current price is: €34.50.

Tootekood: - Kategooriad: , , , Silt:

Haruu lounge-wear hommikumantel on pehmest ja hingavast linasest materjalist. Tänu linase materjali omadustele imada niiskust ning see kiiresti kehast eemale juhtida on materjal väga sobilik lastele pärast pesemist või pealisriietusena hommikul kandmiseks. Kivipestud linane on pehme ning lapsed naudivad selle kandmist. Lastele mõeldud hommikumantlid on mugavamaks kandmiseks truki ning kapuutsiga.

Mis materjal on kivipestud linane? 

Linane materjal on ajatu ning mitmete heade omadustega. Kivipestud linane on kangas, mis enne õmblemist on mitmeid kordi pestud. See tähendab, et kangas on eriti pehme ning ei tõmbu hilisemas pesus enam kokku. Iga pesukorra järel muutub linane kangas veelgi pehmemaks.

Linane kangas on materjalina väga vastupidav, mis teeb temast ideaalse kanga aeglase elustiili toodetele. Kehal kandmiseks on linane kangas mugav, kuna imab hästi niiskust ning suudab selle kiiresti kehast eemale juhtida.

Linasest kangast tooteid on hea pesta õrna pesutsükliga 30’C ning vältima peaks tugevat masinpesu programmi. Tsentrifuugimine ei ole soovitav. Parim on linast kangast triikida niiskena.