Hommikumantel meestele

132.00

Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:

Saage tuttavaks h a r u u esimene meestele mõeldud toode – linasest hommikumantel. H a r u u linasest hommikumantel on loodud meestele, kes naudivad kvaliteeti, väärtustavad aega ning praktilisust. Linasest hommikumantlil on pikem lõige ning lai krae, mis lisavad mantlile luksuslikust, samas on linane materjal pehme ning hingav võimaldades tunda end mugavalt kasvõi terve päeva. Hommikumantel on vööga ning mõnusate sügavate taskutega.  Hommikumantlid on saadaval kolmes suuruses ning kahes värvitoonis. Meie hommikumantlid on disainitud ja õmmeldud Eestis. 

H a r u u loob südamega, et pakkuda Sulle parimat kvaliteeti ning mugavustunnet. Usume, et meie linasest kangast hommikumantel muudab Sinu hommikud ja õhtud veelgi mõnusamaks!. 

 

Mis materjal on kivipestud linane? 

Linane materjal on ajatu ning mitmete heade omadustega. Kivipestud linane on kangas, mis enne õmblemist on mitmeid kordi pestud. See tähendab, et kangas on eriti pehme ning ei tõmbu hilisemas pesus enam kokku. Iga pesukorra järel muutub linane kangas veelgi pehmemaks.

Linane kangas on materjalina väga vastupidav, mis teeb temast ideaalse kanga aeglase elustiili toodetele. Kehal kandmiseks on linane kangas mugav, kuna imab hästi niiskust ning suudab selle kiiresti kehast eemale juhtida.

Linasest kangast tooteid on hea pesta õrna pesutsükliga 30’C ning vältima peaks tugevat masinpesu programmi. Tsentrifuugimine ei ole soovitav. Parim on linast kangast triikida niiskena.