Kimono jakk ananassinahast (S/M suurus)

339.00

Tootekood: - Kategooriad: ,

Klassikalise lõikega ja ajatu, ent samas efektne ja pilkupüüdev kimono jakk, mis sobib kandmiseks igal aastaajal. Lai lõige võimaldab kimonot kanda lahtiste kui kinnitatud hõlmadega. Klassikaline, ent samas ka elegantne rõivaese on pilkupüüdev lisand nii seelikut, pükse kui kleiti kandes. Ananassinahast kimono jakk on osa Haruu erikollektsioonist Tallinn Fasion Week 2022 raames. Kimonot on saadaval kolmes värvitoonis: must, naturaalvalge ning khaki.

Jakk on valmistatud ananassinahast. Ananassinahk on taimne alternatiiv nahksele materjalile, nii oma omaduste kui välimuse poolest. Ananassinahk muutub iga kandmisega järjest pehmemaks.

Jaki hooldus:
Määrdumisel tuleks seda puhastada niiske lapi ning jaheda veega. Pesumasinas pesemine ega pesuainete kasutamine ei ole lubatud.
Selleks, et peale puhastamist kangas puhas püsiks võiks ananassinahast tooteid vahatada regulaarselt. Vahatamine muudab materjali pehmemaks ning lisab kaitset mustuse eest. Vahatamise ning rõiva kandmise vahele võiks jääda vähemalt 1 päev, et vaha saaks rõivasse imbuda. Enne kandmist võib õrnalt pehme lapiga kangast hõõruda.

Mis on Pinatex ehk ananassinahk?

See on uuenduslik materjal, mida tehakse ananassi kasvatuse kõrvaljääkidest. Ananassi lehtede töötlemise teel saadakse naha sarnane materjal, mis oma omadustelt meenutab nahka ning mille kasutusalad ulatuvad moetööstusest interjööri ning autotööstuseni.

Pinatex koosneb 80% ulatuses ananassi lehtedest. Ülejäänud 20% koostiseks PLA kiud.

PLA ehk või polüpiimhape on biolagunev ja bioaktiivne termoplastne polüester, mida saadakse taastuvatest allikatest, nagu näiteks maisitärklisest, kassaava juurtest või suhkruroost.

Pinatex ehk ananassinahk on PETA poolt heaks kiidetud ning registreeritud ka Rahvusvahelises Veganite Ühenduses.

Loe täpsemalt materjali kohta tootja kodulehelt: https://www.ananas-anam.com/

Lisainfo

Värv

, ,

Suurus

S/M, L/XL