Allahindlus!

Elupuu ehted

31.5069.30

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kõrvarõngad ja sõrmused on valmistatud käsitööna väikeses pereettevõttes Kreeta saarel. Meie tutvus ja tugev side selle pereettevõttega sai alguse, kui kohtusime nendega reisil. Sealt edasi sündis idee Haruu Elupuu ehete osas, mis on spetsiaalselt meie jaoks disainitud. Nende traditsioonide ning kommete kohaselt puhastavad nad kõik ehted alati täiskuu ajal, pannes need täiskuu kätte laadima ja lisades samal ajal taotluse, mida need ehted endas kannaksid. Haruu ehete näol on väestatud energia ja võimsa sümboliga ehted sinuga kõikjal kaasas.

Nii kõrvarõngad kui sõrmused on saadaval hõbedana kui ka ülekullatuna.
Sõrmuste suurus on reguleeritav.
Ehted saadetakse erilises kinkepakendis ja sobivad hästi ka kingituseks.

Mida kannab endas Elupuu sümbol?

Elupuu sümbol on üks väega laetud ja pika ajalooga element, mis oli juba muistsetel aegadel mütoloogias kasutusel erinevates kultuurides üle maailma. Sümbolit peetakse sisemise ühenduse, tarkuse, kasvu ja uute alguste kandjaks.

Elupuul on seos kõigi nelja elemendiga – õhk, tuli, vesi, maa ning sümbolit tunti universaalse maailmapuuna Euroopas juba kiviajal. Elupuu sümboliseerib oma tasakaalukuse ja väega ühendust maa ja taeva vahel.

PEREKOND – puu oksad ja juured sümboliseerivad pere arengut ja kasvu jäädes omavahel ühendusse ka aja möödudes.
ARENG – Puud on pikaajalise eluga, mõned isegi sadu aastaid vanad. Nende areng saab alguse väikesest seemnest kasvades suurteks ja elujõulisteks.
UUS ALGUS – Puulehtede muutumine kevadistest pungadest sügisese lehtede langetamiseni kannab endas uut algust.
RAHU – Puud mõjuvad inimestele rahustavalt. Puu all istumine ja mediteerimine või puu kallistamine mõjub rahustavalt ning kergelt.
TUGEVUS – Puud sümboliseerivad suurt tugevust, sest suudavad kasvada läbi keerulisematestki olukordadest nagu põud, üleujutused, äärmuslikud ilmastikutingimuse ja kohandudes muutustega.