Haruu x Väe amulett koos ketiga

118.00

Tootekood: - Kategooriad: ,

Haruu x Väe amulett on imeilus ehe, mis paneb sind särama nii seest, kui väljast. Kuid, mis veelgi olulisem – ta on sinu südame kohal rippuv toetus, kaitse, ühendus.

Ühendus maa, vee, tule ja õhuga. Ühendus looduse rütmide, kuu ja päikesega. Ühendus esivanematega, kogudes sinnusse jõu ja väe sinu juurtest. Ta hoiab sind ja su südant, juhatades sind selgel ja valgel teel. Sinu hinge teel.

Just seesama sügav ühendus tõi kokku Haruu ja Väe. Ürgne usaldus koos luua ja jagada. Ka sinuga. Väe amulett sai alguse Väe talust, kus elab metshaldjas Kristine. Kui esmakordselt kohtusid metshaldjas Kristine ja haruu üks loojatest Kristiine, sündis idee luua koos Haruu x Väe amulett. Ühel pool Väe element ja teisel pool  ehk lõpmatus.

Väike rituaal, millega amulett enda jaoks aktiveerida. Esmalt puhasta teda voolava vee all. Võid seda teha looduses või koduses kraanivees. Oluline on taotlus. Siis jõusta teda hetkeks tule väega lõkke või küünla kohal. Seejärel võta ta oma kahe käe sisse, sule silmad ja keskendu enda taotlusele. Puhu temasse 3x sügavalt hingates oma hinge õhku. Justnimelt kahe sõnaga – hinge õhku. Palu tal aktiveerida kõik jõud ja väed, hoida ja kaitsta sind su teel, toetada ja juhatada. Ühendada puhta eluenergia lõputu vooga. Armastuses.

Seejärel riputa ta enda südame kohale.

Saadaval hõbe ja ülekullatud hõbe.
Amulett on koos ketiga ja ilusas karbis, mis sobib ka kinkimiseks.