Allahindlus!

Ananassinahast jakk

Original price was: €450.00.Current price is: €315.00.

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Nahkse välimusega tagi, mis on valmistatud ananassinahast ning on osa Haruu erikollektsioonist Tallinn Fashion Week 2022 raames. Nahktagil on üks väike lukuga tasku ja eest lukuga kinnitatavad.

Ananassinahk on taimne alternatiiv nahksele materjalile, nii oma omaduste kui välimuse poolest. Ananassinahk muutub iga kandmisega järjest pehmemaks.

Tagi hooldus:
Pükste määrdumisel tuleks neid puhastada niiske lapi ning jaheda veega. Pesumasinas pesemine ega pesuainete kasutamine ei ole lubatud. Triikida tuleks väga madalal temperatuuril ning läbi niiske kanga.
Selleks, et peale puhastamist kangas puhas püsiks võiks ananassinahast tooteid vahatada naturaalse värvitu vahaga regulaarselt. Vahatamine muudab materjali pehmemaks ning lisab kaitset mustuse eest. Vahatamise ning rõiva kandmise vahele võiks jääda vähemalt 1 päev, et vaha saaks rõivasse imbuda. Enne kandmist võib õrnalt pehme lapiga kangast hõõruda.

Mis on Pinatex ehk ananassinahk?

See on uuenduslik materjal, mida tehakse ananassi kasvatuse kõrvaljääkidest. Ananassi lehtede töötlemise teel saadakse naha sarnane materjal, mis oma omadustelt meenutab nahka ning mille kasutusalad ulatuvad moetööstusest interjööri ning autotööstuseni.

Pinatex koosneb 80% ulatuses ananassi lehtedest. Ülejäänud 20% koostiseks PLA kiud.

PLA ehk või polüpiimhape on biolagunev ja bioaktiivne termoplastne polüester, mida saadakse taastuvatest allikatest, nagu näiteks maisitärklisest, kassaava juurtest või suhkruroost.

Pinatex ehk ananassinahk on PETA poolt heaks kiidetud ning registreeritud ka Rahvusvahelises Veganite Ühenduses.

Loe täpsemalt materjali kohta tootja kodulehelt: https://www.ananas-anam.com/

 

 

Lisainfo

Värv

Suurus

XS