Haruu Kaisukas

56.00

3 laos

Kategooriad: , ,

Haruu Kaisukas – toode, mille inspiratsiooniallikaks on lapsed ning koos kasvamine. Kaisuloomade funktsioon ei ole alati olla vaid pehme, armas mänguasi igapäeva mängudes või dekoratsioon lastetoas. Kaisukal võib olla ka lapse arengut toetav või koguni teraapiline roll stressiolukordade maandamisel. Tihti on pehme mänguasi lapse esimene parim sõber, kes õpetab talle empaatiat ja teiste eest hoolitsemist. Selliseks koos kasvamiseks soovisime luua lastele võimalikult naturaalsetest materjalidest valmistatud Kaisuka. 

Toode on valmistatud käsitööna Eestis. Haruu Kaisukas on valmistatud väikses Eesti lambakasvatustalus kraasitud lambavillast.Naturaalne vill võib aja jooksul hoolika kaisutamise tulemusel muutuda natukene topiliseks. Selle vastu aitab toppide eemaldamine. Toote koostis 100% meriinovill. 

Kaisukat võib pesta õrnalt käsitsi või villapesu programmiga 30 kraadi juures, kuid trummelkuivatamine on keelatud. Pärast pesemist võib toodet õrnalt venitada.

Kõik Haruu tooted on koheselt kingitavad. Meie tellimused on pakendatud kvaliteetsetesse ning keskkonnasõbralikesse karpidesse ning ei vaja eraldi kinkekotti, ega kinkepaberit. Tore kingiidee katsikuks.

Mõõdud: 34 x 9 cm