Skip to main content

Ostukorv

Close Cart

Elegantselt enesekindel Epp Kärsin

Alati inspireeriv ning julge Epp Kärsin, on pühendunud enda elu ja töö inimeste teadlikkuse tõstmisele seksuaalsusest, et seeläbi suurendada armastuse väge. Millest aga lähtub Epp enda garderoobi planeerimisel ja valikutes saab lugeda all pool.

Epp usub, et naiselik enesekindlus algab naisest enesest ning peegeldub tema igapäevases riietuses ja suhtumises. Ta tunnistab, et enesekindlus on olnud temaga kaasas sünnist saati ning see annab talle vabaduse aeg-ajalt valida ka julgemaid ja erksamaid stiililahendusi, et eristuda.

 

Epp, kuidas kirjeldaksid oma isiklikku stiili ja millised on sinu lemmikrõivad, mis peegeldavad seda stiili kõige paremini?

Arvan, et minu stiil on naiselik ja elegantne, pigem klassikaline. Juba varajases nooruses pidasin riietusest lugu, sest riided on rohkem kui lihtsalt rõivad. See on viis väljendada oma isikupära ning esesetunnet. Igasse riietusse panustan põhjalikult, uskudes, et vähem on alati rohkem ning kvaliteet ja detailid on olulisemad kui kvantiteet. Kleidid, seelikud, liibuvad bodid, peened detailid nagu pits ja volangid on minu garderoobi lahutamatud osad. Hindan kõike, mis rõhutavad minu naiselikke jooni ja toovad esile keha kumerused. Oluline on, et rõivad mitte ainult ei rõhutaks ilu, vaid toetaksid ka enesetunnet ning aitaksid tunda ennast mugavalt ja enesekindlalt.

Milline on sinu arvates kõige olulisem omadus, mis aitab naistel olla enesekindel oma kehas ja riietes?

Teadlikkus ja armastus iseenda vastu on minu jaoks kõige olulisemad. Ma olen ainulaadne ja eriline ning ei võrdle ennast kellegi teisega. Keskendun pigem sellele, kuidas ma end ise tunnen ja milline on minu sisemine maailm. Naudin oma keha ja suhtun sellesse kui oma parimasse sõpra. Olgu ma siis riietega või ilma, tunnen end alati mugavalt ja enesekindlalt ning peegelpilt toob alati naeratuse mu näole. Sport on olnud minu elu lahutamatu osa ning usun kindlalt, et hea enesetunne oma kehas annabki mulle vajaliku enesekindluse, et astuda julgelt ja kindlalt läbi elu väljakutsetest.

Millist rolli mängib keskkonnasõbralikkus sinu jaoks riiete valikul ning kuidas see mõjutab sinu igapäevast stiili ja ostukäitumist?

Aina rohkem olen hakanud seda väärtustama ja see on ka üks põhjustest, miks ma olen suur Haruu fänn. Minu garderoobis on nii üht kui teist, aga nahale sõbralikum on loomulikult naturaalsed ja loodusliku päritoluga kangad.

Kuidas sa hoiad tasakaalu trendikate rõivaste ja ajatute esemete vahel oma garderoobis ning millised on sinu nipid rõivaste mitmekülgseks kombineerimiseks?

Mul on imeline stilistist sõbranna  Kristiine Lään-Vantsi, kes on ka Haruu üks loojatest. Tema on aidanud mind suurte sammudega edasi, et stiil mida täna kannan oleks võimalikult audentne ja minulik.

Iga naine ja mees peaks Kristiine juurde stiilinõustamisele aja kirja panema. See lihtsustab elu, sest kui uuendada garderoobi või luua kapselgarderoobi, annab ta head nõu ning aitab leida palju kombinatsioone, mis on stiilsed ja ajatud ning lihtsustavad igapäevast riietumist.

Milline on sinu lemmik haruu rõivaese?

Neid on läbi algusaastate olnud erinevaid. Aga hetkel eranditult lemmik on kimano ja hommikumantel.

Leave a Reply